Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer Rynku - Key Account Manager

Talent IN

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

7 godz. temu

Nasz Klient to szybko rozwijająca się polska grupa, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na szeroko rozumianym polskim rynku olejowym. W związku z rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy pełnego pasji Menadżera Rynku wykazującego się umiejętnością budowania długofalowych relacji z Klientami i doświadczeniem w sprzedaży B2B w obszarze automotive.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra
Zadania:
  • Samodzielne zarządzanie wyznaczonym obszarem sprzedaży
  • Implementacja strategii sprzedaży na podległym terenie
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Rozwój sprzedaży na podległym rynku
  • Bieżącą obsługę Klientów w zakresie koordynowania procesów sprzedażowych, logistycznych, komunikacji, prowadzenia szkoleń produktowych i sprzedażowych
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w rynku automotive (np. oleje, części samochodowe, akumulatory, opony)
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży olejów silnikowych
  • Znajomość rynku branży samochodowej
  • Silna orientacja na cel i zadania, systematyczność, żyłka HANDLOWCA
  • Udokumentowane doświadczenie w realizacji celów sprzedaży
  • Umiejętność budowania silnych i długofalowych relacji z klientami
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5 000 - 7 000 brutto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Laptop, telefon służbowy
  • Samochód służbowy
  • Indywidualne podejście do ścieżki rozwoju w organizacji oraz wsparcie w jej realizacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy do przesyłanych dokumentów o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-112) przy ul. Bagno 2. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@talentin.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Talent IN.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1986)
Radom (176)
Płock (66)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (62)