Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

InterKadra Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
praca stacjonarna
3360 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera rynku napojów bezalkoholowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Nr Ref.: MERCH/IK

Obowiązki:

  • wyłożenie towaru na półki sklepowe,
  • dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów
  • kontrola ważności przydatności produktów do spożycia.
  • układanie produktów zgodnie z zasadą FIFO,
  • zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,
  • wykonywanie inwentaryzacji towaru,

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność 2 razy w tygodniu,
  • silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
  • doświadczenie w pracy merchandisiera będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałe zlecenia merchandisingowe
  • umowę cywilno-prawną podpisywaną z APT Interkadra
  • pracę dla lidera rynku napojów bezalkoholowych w Polsce
  • elastyczny czas pracy
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)