Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.
Bydgoszcz
specjalista junior / mid
umowa zlecenie
praca stacjonarna
616 dni temu

Ogłoszenie numer: 7435539, z dnia 2022-08-30

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z ustalonymi zasadami
  • Montaż i dystrybucja materiałów promocyjnych
  • Aktywna koordynacja i obsługa akcji promocyjnych w punktach sprzedaży
  • Przeprowadzanie badań audytowych
  • Raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej)
  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Osoba w trakcie studiów (status studenta)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie w elastycznym czasie pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • Możliwość awansu
  • Samochód służbowy, telefon, iPad

Poznaj

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp. k.

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.