Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mistrz Mechanik

Horyzont Doradztwo Personalne

Mysłowice

98 dni temu

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada duży, zautomatyzowany park maszynowy. Buduje swoją przewagę konkurencyjną, koncentrując się na nowoczesnej technologii. Dba o człowieka i warunki pracy, więc cieszy się w dobrą opinią na rynku pracy. Zakład może
się pochwalić m. inn. doświadczonym i dobrze zorganizowanym zespołem. Osoba na stanowisku Mistrza Mechanika zastąpi pracownika przechodzącego niebawem na emeryturę.

Miejsce pracy: Mysłowice
Nr Ref.: 3673/2018/PR

Zadania:
  • kierowanie i organizowanie pracy podległych pracowników z obszaru mechanicznego (maksymalnie 10 osób),
  • planowanie i nadzorowanie prac: konserwacyjnych, prewencyjnych remontowych maszyn i ich części (w tym wałów i łożysk),
  • ścisłe współpracowanie z technikami, operatorami i mistrzami zmianowymi,
  • oferowanie wsparcia przy usuwaniu awarii maszyn i urządzeń,
  • współpracowanie z podwykonawcami i firmami zewnętrznymi,
  • udział w doskonaleniu pracy maszyn,
  • nadzorowanie aktualizacji danych technicznych w dokumentacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • duże doświadczenie jako Mechanik utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu,
  • wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki,
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • pracę u renomowanego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • dobrą atmosferę pracy w stałym zespole specjalistów,
  • początkową współpracę z obecnym Mistrzem Mechanikiem, dobre zaplecze kształcące,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczciwą współpracę opartą na szacunku i zaufaniu.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Mistrz

Mistrz - tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania, dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. Mianem tym określa się też wykwalifikowanego pracownika, który sprawuje nadzór nad produkcją w danym ...
Mistrz Praca Mistrz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)