Mistrz Produkcji / Technolog
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
Niechcice
6 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
umowa o pracę
13 godz. temu

Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r. Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanej betonowej oraz produkcja i montaż konstrukcji stalowej. Roboty realizujemy na terenie całego kraju jak i zagranicą. Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niechcice
miejsce pracy: Niechcice

Opis stanowiska:

  • nadzór i organizacja pracy brygad przy produkcji konstrukcji
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czas pracy jednozmianowy
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wysoki pakiet ubezpieczeń grupowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie około 6000,00zł brutto

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj