Mistrz Utrzymania Ruchu

Sonac

Lubień Kujawski

22 dni temu

Sonac

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o., dawniej PPH Conto Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnym zakładzie w Lubieniu Kujawskim wysokiej jakości spożywcze tłuszcze zwierzęce dla przemysłu spożywczego, paszowego i kosmetycznego oraz białka dla przemysłu spożywczego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubień Kujawski
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie nad bieżącym utrzymaniem ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • nawiązywanie kontaktów z zewnętrznymi serwisami, współpraca z zewnętrznymi wykonawcami prac remontowych i naprawczych, zawieranie stosownych umów,
  • raportowanie zużycia energii, pary oraz wody,
  • prowadzenie i optymalizacja prewencyjnego utrzymania ruchu w systemie informatycznym JDE,
  • prowadzenie i optymalizacja magazynu części zamiennych,
  • realizacja technicznych projektów inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym,
  • koordynowanie i realizacja procesów zbierania ofert, zakupów i kontroli dostaw w ramach realizowanych projektów,
  • sporządzanie dokumentacji inwestycyjnej, kontrola budżetów i harmonogramów projektowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu lub w firmie świadczącej usługi w zakresie instalacji maszyn i urządzeń,
  • dobra znajomość języka angielskiego, min. na poziomie B2 (wymagana samodzielna komunikacja z osobami angielskojęzycznymi),
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność w działaniu,
  • otwartość na zmiany i innowacje,
  • umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z cudzoziemcami,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu