Młodszy Inżynier

TSTRONIC

Gdańsk

24 dni temu

TSTRONIC jest polskim przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Od ponad 25 lat jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Dynamicznie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół ekspertów, w związku z tym poszukujemy osób
na poniższe stanowisko.

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • Obsługa obszarów SMT
  • Definiowanie zleceń i programowanie maszyn
  • Nadzór nad procesem obsługi szablonów i prowadzenie projektów wewnętrznych
  • Zarządzanie instrukcjami produkcyjnymi
  • Bezpośrednie wsparcie dla zespołu w zakresie wdrażania nowych produktów i zmian inżynieryjnych
  • Raportowanie i eliminowanie napotkanych trudności procesowych
  • Dbanie o zachowanie wskaźników jakości, dostępności i wydajności
  • Doradztwo w zakresie norm IPC-A-600 i IPC-A-610 dla obszaru SMT
Jakie cechy posiadasz:
  • Znajomości procesu montażu elementów SMT i doświadczenie na linii SMT
  • Język angielski (min. poziom B1)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła znajomość procesów obsługiwanych w obszarach SMT
  • Znajomość oprogramowania SIPLACE - środowiska programistycznego P&P
  • Znajomość norm branżowych oraz zagadnień z zakresu metodologii Lean oraz MSD
Oferujemy:
  • Umowa o pracę i stabilność zatrudnienia
  • Dopłata do karty multisport
  • Świetna atmosfera w pracy :)
  • Stała pensja wypłacana na czas + atrakcyjne premie miesięczne
  • Szkolenia na stanowisku
  • Dopłaty do przedszkola dla osób z dziećmi
  • Kawa i herbata w biurze
  • Wczasy pod gruszą
  • Spotkania integracyjne

Poznaj

TSTRONIC

TSTRONIC jest polskim przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Od ponad 25 lat jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokiej jakości urządzeń elektronicznych.

Poznaj stanowisko: Inżynier
Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Praca Inżynier