Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Kierownik Robót w Budownictwie Przemysłowym

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Ożarów

15 dni temu

Młodszy Kierownik Robót w Budownictwie Przemysłowym
MIEJSCE PRACY: Ożarów
Opis stanowiska:
 • Udział w dokonywaniu wycen i kosztorysów w budownictwie przemysłowym
 • Udział w negocjacjach z Klientami
 • Opracowywanie wymaganej dokumentacji realizacji projektu, w tym harmonogramu i budżetu
 • Nauka organizacji i bezpośredniego nadzoru nad wykonawstwem prac zgodnie z harmonogramem i budżetem
 • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych w trakcie realizacji projektu
 • Uczestniczenie w rozliczaniu końcowym projektów oraz opracowywaniu dokumentacji po projektowej
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane lub pokrewne) lub student ostatniego roku studiów
 • Chęć rozwoju w branży obmurzy ogniotrwałych
 • Mile widziana praktyka przy realizacji projektów technicznych
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 • Dobra znajomość Excel, Word, PowerPoint
 • Gotowość do delegacji (delegacje okresowe krajowe i zagraniczne)
 • Chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie: praktycznej umiejętności wyceny i kosztorysowania prac budowlano-montażowych, tworzenia harmonogramu projektu, prowadzenia i bezpośredniego nadzorowania prac (pracownicy/podwykonawcy), budowania kontaktów z partnerami biznesowymi (klienci, dostawcy, podwykonawcy)
Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym
 • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatek na święta)
 • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia
 • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
 • Dofinansowanie kursów i szkoleń
 • Dofinansowanie dalszej nauki
 • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPiA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

W wysyłanych CV prosimy umieścić klauzulę zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne (CV, dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie, uprawnienia i kwalifikacje, list motywacyjny etc.) zgadzasz się na przetwarzanie przez Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pożarowej 6 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.is-polska@bilfinger.com
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Poznaj

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.