Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Góra Świętej Małgorzaty
praca stacjonarna
12 dni temu
Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty
Numer: StPr/24/0007
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w zabiegach pielęgnacyjnych : kąpiel, golenie mieszkańców, itp. 2. Karmienie mieszkańców, których stan tego wymaga. 3. Pomoc mieszkańcom przy zakupach. 4. Pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego mieszkańcom. 5. Pomoc mieszkańcom w ścieleniu łóżek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

Wymagania inne:

Aktualna książeczka zdrowia, badania na nosicielstwo.

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Anna Kornat
247213278 w. 259

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie do odbycia stażu

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy