Młodszy specjalista ds. Antyfraud [rekrutacja online]

ING Tech Poland

Katowice

52 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatniego roku (matematyka, informatyka, fizyka lub pokrewne kierunki),
  • Znasz podstawy programowania i potrafisz wykorzystać je, ucząc się nowych języków i technologii,
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na sprawne porozumiewanie się z zagranicznymi partnerami oraz czytanie i tworzenie dokumentacji technicznych,
  • Chcesz współtworzyć i rozwijać systemy detekcji oszustw w obszarach kart płatniczych, bankowości elektronicznej i innych,
  • Masz wysokie umiejętności analityczne, pozwalające na analizę danych transakcyjnych i znajdywanie w nich wzorców określających zachowanie klienta lub oszusta,
  • Potrafisz tworzyć zapytania SQL,
  • Znasz pakiet Office,
  • Jesteś dokładny, przywiązujesz uwagę do detali, masz zdolność znajdywania błędów,
  • Szukasz kreatywnych i optymalnych rozwiązań problemów,
  • Potrafisz stworzyć proste narzędzia usprawniające żmudne operacje, np. makra VBA.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Posiadasz znajomość zagrożeń związanych z cyberprzestępczością (phishing, malware, ataki socjotechniczne, skimming itp.),
  • Znajomość systemów detekcji oszustw w bankowości,
  • Masz umiejętność wykorzystywania wyrażeń regularnych,
  • Posiadasz znajomość HTML, JavaScript,
  • Znajomość narzędzi analitycznych, np. R,
  • Znajomość zagadnień logiki rozmytej,
  • Znajomość metodyk zwinnych,
  • Interesujesz się tematyką uczenia maszynowego,
  • Posiadasz doświadczenie związane z cyberbezpieczeństwem.
  • Samodzielność, inicjatywę, odpowiedzialność,
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Łatwość komunikacji i wymiany spostrzeżeń,
  • Uczciwość.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
30%- Development
30%- Utrzymanie
20%- Testowanie
10%- Analiza danych
10%- Spotkania/ warsztaty

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie