Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Compliance / Prawnik

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA

Mazowieckie

24 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2619152, z dnia 2019-08-20

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Monitorowanie, analizowanie i ocena zgodności prowadzonej przez firmę działalności z wymaganiami prawnymi, przyjętymi regulacjami wewnętrznymi oraz przyjętymi standardami postępowania
  • Udział w procesie zapewniania ochrony danych osobowych przez Spółkę (RODO)
  • Przygotowywanie regularnych sprawozdań i raportów zarządczych z zakresu działalności Compliance
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych regulacji z zakresu Compliance.
  • Doradztwo oraz bieżące wsparcie pracowników w wypełnianiu przez nich obowiązków zgodnie z przepisami prawa
  • Uczestniczenie w prowadzeniu kontroli wewnętrznych i sporządzaniu dokumentacji pokontrolnej
  • Współudział w tworzeniu wymagań, wytycznych w zakresie procesów zgodnie z dobrymi praktykami (ISO)
  • Wsparcie we wdrażaniu rozwiązań służących eliminowaniu możliwości wystąpienia niezgodności lub ryzyk braku zgodności – w tym wskazywanie następstw określonych sytuacji

Wymagania

  • Absolwent prawa, bądź administracji
  • Podstawowa znajomość prawa gospodarczego, cywilnego oraz aktualnego prawa w zakresie ochrony danych (RODO)
  • Umiejętność sporządzania i redagowania pism
  • Umiejętność opisu działań i procesów funkcjonujących w firmie
  • Dobra znajomość programów Excel i Power Point oraz Word.
  • Mile widziana znajomość zagadnień i norm z zakresu jakości.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu ładu korporacyjnego
  • Wysokie umiejętności analityczne i bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i interesującą pracę w kreatywnym zespole
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na procesy i decyzje podejmowane w firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Prawnik

Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Prawnik Praca Prawnik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (658)
Wałbrzych (63)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2010)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (65)