Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Lokalnego

Promedica24

Bydgoszcz

127 dni temu

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 40 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.  Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • realizacja strategii marketingowej firmy na wyznaczonym obszarze
  • wsparcie oddziałów firmy w zakresie lokalnych działań marketingowych oraz rekrutacyjnych
  • monitorowanie i analiza konkurencji
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • zarządzanie miesięcznym budżetem
  • opracowywanie, organizacja i koordynowanie eventów, w tym: targów, konferencji, prezentacji - związanych z rekrutacją personelu opiekuńczego
Wymagania:
  • znajomość obszaru Social Media
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. marketingu
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, kreatywność
  • gotowość do podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
 Dołączając do nas zyskujesz:
  • umowa o pracę
  • opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dogodna lokalizacja biura
  • praca od poniedziałku do piątku
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju - szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (premia + podstawa)
  • karta Multisport
  • kompleksowe wdrożenia

Poznaj

Promedica24

Poznaj stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Młodszy specjalista do spraw marketingu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za współprojektowanie i uczestnictwo we wdrażaniu produktów promocyjno-reklamowych w przestrzeni firm i instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jako posiadająca mniejszy staż i doświadczenie podejmuje się zwykle zadań marketingowych o mniejszej skali trudności - redagowania tekstów promocyjnych na strony ...
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Praca Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (56)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (153)
Płock (58)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (70)