Młodszy Specjalista ds. Obsługi Upoważnionych Instytucji

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa - ul. Konstruktorska 4

1 dzień temu

Miejsce pracy: Warszawa - ul. Konstruktorska 4
SB/MSOUI/48/1020
Twoje Zadania:
  • Obsługa kancelaryjno-biurowa działu
  • Sprawdzanie i przygotowanie korespondencji do wysyłki
  • Prawidłowe i terminowe przygotowanie projektów odpowiedzi na zapytania wpływające od Upoważnionych Podmiotów – realizacja zadań wynikających z wymogów Prawa Telekomunikacyjnego;
  • Zbieranie informacji potrzebnych do przygotowania odpowiedzi na zapytanie;
  • Kontaktowanie się z odpowiednimi komórkami organizacyjnymi w celu zebrania niezbędnych danych;
  • Przygotowanie projektów odpowiedzi na zapytania Podmiotów Uprawnionych.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: administracja publiczna, bezpieczeństwo narodowe, prawo;
  • Umiejętność tworzenia pism oficjalnych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale administracyjnym, prawnym oraz podstawowa znajomość z prawa z uwzględnieniem zagadnień telekomunikacyjnych.
Oferujemy:
  • Umowa na zastępstwo;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.