Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

HUMAN CAPITAL MASTERS Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

20 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2632865, z dnia 2019-08-21

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Czynności związane z ogólną administracją HR np.: rejestracja absencji w systemie kadrowo-płacowym, kontrola poprawności danych, przekazywanie pracownikom informacji o urlopach, przygotowywanie deklaracji PFRON, GUS, porządkowanie archiwum kadrowego itp.
  • Współpraca z wewnętrznym działem payroll – zliczanie premii miesięcznych, kwartalnych, rocznych
  • Pomoc w procesie On & OFF boarding
  • Koordynacja szkoleń dla pracowników firmy
  • Udział w bieżących projektach i zadaniach
  • Codzienna współpraca z Managerem HR

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w dziale personalnym, agencji rekrutacyjnej
  • Przede wszystkim zależy nam na współpracy z osobą, która potrafi wychodzić z inicjatywą, ma własne pomysły, angażuje się w pracę, zależy jej na rozwoju i poszerzaniu kompetencji
  • Otwartość, komunikatywność, kultura osobista – to cechy, na których nam zależy
  • Jęz. angielski na poziomie B2 (język wykorzystywany w pracy)
  • Poszukujemy Kandydatów z okolic Grodziska Maz.

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju – stanowisko zostanie dopasowane do zatrudnionej osoby
  • Możliwość nauki i poszerzania wiedzy w obszarze miękkiego i twardego HR
  • Pracę w stabilnej firmie, która świetnie radzi sobie w swojej branży; pracę w niewielkim – 2-osobowym zespole HR
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony i początkowe wynagrodzenie 4.000 zł brutto (pełen etat)
  • Opiekę medyczną w LUX MED
  • Dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy
  • Możliwość udziału w lekcjach jęz. angielskiego
  • Pracę w miejscu, gdzie liczą się tradycyjne wartości, ludzie są dla siebie życzliwi i nie ma nadgodzin
  • Godz. pracy między 9:00 a 17:00 od poniedziałku do piątku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Jesteśmy butikową agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w rekrutacjach prowadzonych dla kancelarii prawnych w Warszawie oraz w kilku większych miastach w Polsce. Najczęściej poszukujemy Kandydatów na stanowiska administracyjne oraz prawnicze.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HUMAN CAPITAL MASTERS Sp. z o.o..