Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. zakupów

KwangDuck Poland Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

5 dni temu

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji części samochodowych za pomocą metod wtrysku i rozdmuchu. Nasi klienci są producentami najbardziej popularnych samochodów i części samochodowych.

Do naszego oddziału w Tarnowskich Górach poszukujemy członków zespołu, którzy chcą pomóc nam w realizacji naszej misji Together We Win i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość sprzedawanym produktów.

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie kompleksowa realizacja procesów zakupowych na potrzeby przedsiębiorstwa, w szczególności:

  • zakupy materiałów produkcyjnych, okołoprodukcyjnych i usług zewnętrznych
  • dotrzymywanie, kontrolowanie i rozliczanie budżetu zakupowego
  • analiza ofert oraz negocjowanie cen i warunków handlowych, zawieranie umów z dostawcami
  • nadzorowanie oraz egzekwowanie terminowości dostaw
  • współpraca z istniejącymi i rozbudowa portfela dostawców
  • analizy i raporty ilości/wartości zakupionych towarów
  • udział w procesie reklamacji dostaw oraz wyjaśnianiu rozbieżności w dostawach towarów
Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy :
  • wykształcenia min. średnie techniczne lub wyższe
  • dwuletniego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomość MS Office, a w szczególności Excel
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane są osoby bez doświadczenia

Co możemy zaoferować?
  • ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami
  • czynny udział w procesach optymalizacyjnych
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe: lunch oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KwangDuck Poland Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (45)
Legnica (80)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (183)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1826)
Radom (114)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (53)