Młodszy specjalista ds. zarządzania płynnością

LPP S.A.

Gdańsk

16 dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.
Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań
i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Monitorowanie aktualnej płynności finansowej
  • Przygotowywanie prognoz płynności finansowej
  • Aktywny udział w zawieraniu transakcji dot. zarządzania płynnością oraz ryzykiem kursowym
  • Współpraca operacyjna z bankami oraz funduszami inwestycyjnymi
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących działalności Treasury
  • Optymalizacja procesów dotyczących działalności Treasury

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada wykształcenie wyższe w obszarze finanse/ekonomia
  • Posiada 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, księgowości, bankowości lub treasury (mile widziane)
  • Zna, w bardzo dobrym stopniu, MS Excel
  • Posiada doświadczenie w analizie danych i tworzeniu raportów
  • Posiada bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Zna język angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
OFERUJEMY:
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

LPP S.A.

Dlaczego warto?

Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat pomaga swoim klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez wygląd. Naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasze oryginalne i pełne inspiracji kolekcje prezentujemy już w 23 krajach Europy, Azji i Afryki (w ponad 1700 salonach stacjonarnych i w ponad 50 sklepach internetowych).

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Dziś tworzy go ponad 25 tysięcy utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Proces rekrutacji

KrokAplikowanie
KrokTesty i zadania praktyczne
KrokRozmowa kwalifikacyjna
KrokInformacja zwrotna
Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Praca Specjalista ds. Finansowych