Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Młynarz Gdańsk
Młynarz - Operator urządzeń młynarskich

Gdańskie Młyny Sp. z o.o.
Gdańsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
22 dni temu

Ogłoszenie numer: 8901910, z dnia 2024-04-05

Gdańskie Młyny Sp. z o.o. – znany i ceniony producent przetworów zbożowych z wieloletnią tradycją, członek dużej międzynarodowej grupy młynarskiej poszukuje do swojego zespołu w Gdańsku kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Nadzór i obsługa linii produkcyjnych w celu utrzymania efektywnego przemiału.
  • Dążenie do osiągania najwyższej jakości przetworów mączno-zbożowych.
  • Realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane młynarskie).
  • Znajomości obsługi komputera.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.
  • Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy.
  • Benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny i sportowy.
  • Świadczenia z ZFŚS z zakresu różnych form dofinansowania

Poznaj

Gdańskie Młyny są znanym i cenionym producentem przetworów zbożowych.

Cały zespół z pełną pasją i zaangażowaniem kontynuuje ponad 60-letnią tradycję, śledząc nowe trendy i wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów.