Zobacz więcej ofert pracy

Młynarz

Gdańskie Młyny Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2219 dni temu

Gdanskie Młyny Sp. z o.o.
w Gdańsku, ul. Na Ostrowiu 1
Wiodąca firma branży zbożowo-młynarskiej poszukuje kandydata na stanowisko:

Młynarz
Miejsce pracy: Gdańsk

Charakter pracy: stacjonarna

Rodzaj umowy: umowa o pracę – 3 miesięczny okres próbny

Wymiar pracy: cały etat

Opis stanowiska:
  • operator maszyn i urządzeń młyna.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • praca w nowoczesnym młynie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonej przez firmę Gdańskie Młyny Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwość ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Poznaj

Gdańskie Młyny są znanym i cenionym producentem przetworów zbożowych.

Cały zespół z pełną pasją i zaangażowaniem kontynuuje ponad 60-letnią tradycję, śledząc nowe trendy i wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów.