Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter GSM/BTS - Alpinista Przemysłowy

PGA Team sp. z o.o.

Małopolskie

44 dni temu

Ogłoszenie numer: 2092822, z dnia 2018-10-08

Firma o ugruntowanej pozycji obecna na rynku od 2013 poszukuje pracowników do modernizacji stacji bazowych telefonii komórkowej na terenie Unii Europejskiej. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Praca na terenie całej UE polegająca na rozbudowie infrastruktury największych operatorów telekomunikacyjnych w Europie.

Do obowiązków zatrudninego będzie należeć:

  • Montaż szaf BTS 3900
  • Montaż/Demontaż feederów, jumperów również z wykorzystaniem technik alpinistycznych
  • Montaż RRU/RFU
  • Integracja stacji (w wypadku awansu na Team Leadera)
  • oraz pozostałe zadania potrzebne do uruchomienia stacji np. oznaczniki kablowe

Nie montujemy stali oraz anten.

Wymagania

  • Znajomość stacji bazowych Huawei oraz Nokia
  • Umiejętność przygotowania stacji pod swap (zasilania, montaż rru, dcdu, rozszywanie alarmów itd.)
  • Wiedza z sieci komputerowych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego w stopniu komunikatywnym(warunek konieczny)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 100 EUR netto za dzień)
  • System pracy 6x1
  • Możliwość rozwoju
  • Zakwaterowanie
  • Bezpłatne zjazdy do Polski(do siedziby firmy)
  • Odzież roboczą
  • Narzędzia pracy oraz zestaw alpinistyczny
  • Jasna ścieżka awansów

Wynagrodzenie

Od 10000 do 15000 PLN

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (63)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (28)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (834)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (161)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (64)