Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych

Columbus Energy S.A.

Pomorskie

8 dni temu

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Zakres obowiązków:
  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych
  • prace elektryczne
  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
  • montaż tras kablowych
  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych
Wymagania:
  • uprawnienia SEP E i D do 1kV
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień elektrycznych
  • zdolności manualne
  • chęć pracy na dachach
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji PV
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • dyspozycyjność i solidność
  • uprawnienia UDT mile widziane
  • warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • pracę w 3 osobowym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Rozumiem, że:

Administratorem moich danych jest Columbus Energy S. A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus Energy S.A. oraz podmioty współpracujące. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawodo wniesienia skargi do organu nadzoru. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych skontaktuję się z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem iod@columbusenergy.pl.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Praca Monter Instalacji Elektrycznych