• Monter / Monterka - Hydraulik instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych

    flixmonteure GmbH   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Praca instalacyjna, montażowa i naprawcza w zakresie systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
  • Hydraulik - monter instalacji sanitarnych

    MB 09   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Islandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   90,00 - 120,00 zł / godz. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków budowa systemów przeciwpożarowych; wykonywanie instalacji wod-kan i C.O. montaż grzejników; biały montaż; wykonywanie i montaż węzłów ciepłowniczych; budowa instalacji wentylacyjnych; wykonywanie przyłączy budynków; budowa zewn. instalacji kanalizacyjnych;
  • Hydraulik / Monter instalacji

    DESTYLATOR   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Lyon).
  • Monter Rurociągów

    P.P.U.H. Ruroserw inż. Ryszard Szmit   Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    prace rurarsko - monterskie, makietowanie rur, wymiana.
Zobacz więcej ofert pracy

Monter instalacji sanitarnych

POLKON S.A
dolnośląskie, Wilków, Złororyja
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1031 dni temu

W Polkon znamy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem kontenerów oraz ich wyposażenia.

Gdy chodzi o zagospodarowanie terenów przemysłowych i placów budowy - kontenery modułowe na sprzedaż lub wynajem są bezkonkurencyjne. Montaż odbywa się w krótkim czasie, a warunki są nie mniej komfortowe niż w budynkach tradycyjnych. Oferowane przez nas kontenery biurowe, socjalne czy sanitarne są wyposażone w niezbędne instalacje.

Warto sprawdzić co mamy do zaoferowania!

Miejsce pracy: Wilków, Złororyja
Zadania:
  • wykonywaniu instalacji zimnej i ciepłej wody oraz instalacji kanalizacyjnych
  • wykonywaniem izolacji antykorozyjnych, termicznych i przeciwwilgociowych
  • wykonywaniu prób szczelność
  • wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji wodnych, kanalizacyjnych
  • montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych
  • montowanie przewodów instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych
  • czytanie rysunków technicznych
  • konserwacja, naprawy, przeglądy i usuwanie usterek
  • dobór odpowiednich metod lub materiałów
  • regulowanie parametrów pracy instalacji grzewczych i ciepłej wody;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność związana z wyjazdami na montaże, serwisy
  • pracownik może zostać oddelegowany do innych prac zgodnych z kompetencjami pracownika
  • prawo jazdy Kat. B
  • pracowitość, organizacja pracy, logiczne myślenie, samodyscyplina
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim, umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe za realizację wyników
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych, produktowych
  • adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • zgrany i zmotywowany zespół specjalistów
  • brak korporacyjnego podejścia
  • bardzo dobra atmosfera i komunikacja