Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Monter klimatyzacji i wentylacji / Monter instalacji sanitarnych
Termika Sp. z o.o.
Gdańsk
pracownik fizyczny
48 dni temu

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Jesteśmy także firmą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz instalacji grzewczych popartym wieloma obiektami referencyjnym, zatem proponujemy swoim Klientom kompleksową realizację inwestycji.

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy:Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • posługiwanie się elektronarzędziami,
  • efektywne wykorzystywanie materiałów,
  • nadzór nad powierzonym mieniem.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe – profil budowlany lub mechaniczny,
  • min. 2 lata doświadczenia w zawodzie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV – będą dodatkowym atutem,
  • uprawnienia FGAZY – będą dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość wyboru formy współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia branżowe,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Poznaj

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji, systemów płyt trudnościeralnych TIVAR, rusztowań systemowych, płyt warstwowych, sworzni mostowych, systemów kabli grzewczych. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz własne zaplecze transportowo-magazynowe. Jesteśmy producentem m.in. Trzpieni Główkowych Termika SD, materacy termoizolacyjnych, elementów mocowań izolacji. Nieustannie rozwijamy ten obszar naszej działalności realizując różnorodne projekty we współpracy z naszymi klientami z różnych branż. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych i specjalistycznej chemii budowlanej - jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów handlowych w tym zakresie na terenie Polski północnej. Współpracujemy z renomowanymi klientami, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Stawiamy na kompleksowość prowadzonych przez nas projektów a także najwyższą jakość naszej pracy. W związku ze wzrastającymi wymaganiami klienta oraz dążeniem do doskonalenia w 2012 roku rozszerzyliśmy zakres posiadanego od 2001 roku certyfikatu ISO 9001 o OHSAS 18001.