Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter konstrukcji stalowych

Aluship Technology Sp. z o.o.

Gdańsk

118 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk

Natychmiastowe zatrudnienie (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) na minimum 3-4 tygodnie.
Bardzo wysokie wynagrodzenie.

Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 2 lat na stanowisku montera konstrukcji stalowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Monter konstrukcji stalowych - offshore fittings, barierki, podesty
  • Umiejętność cięcia i sczepiania palnikiem gazowym
  • Inicjatywy i zaangażowanej postawy wobec wykonywanej pracy
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
Obowiązki:
  • Praca przy montowaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych
Oferujemy:
  • Bardzo wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Natychmiastowe zatrudnienie (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) na minimum 3-4 tygodnie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesną technologię i organizację pracy
  • Pracę na hali produkcyjnej

Poznaj stanowisko: Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych Praca Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (775)
Wałbrzych (52)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (205)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1023)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2139)
Radom (193)
Płock (77)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (101)