Monter / Monterka

KO-MER Bau

Opolskie

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 2733067, z dnia 2019-11-02

KO-MER Bau

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • montaż konstrukcji aluminiowej, okien, drzwi.

Wymagania

  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zakwaterowanie (praca we Frankfurcie nad Menem)
  • przyuczenie
  • dobre zarobki
Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter