Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter rurociągów

Kowalski Consulting Sp. z.o.o.

Warmińsko-mazurskie

21 dni temu

Kowalski Engineering OÜ, spółka Grupy Kowalski na potrzeby projektów realizowanych w Finlandii na terenie stoczni Meyer Werft w Turku poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Finlandia, Turku

Zadania

  • Montaż rurociągów okrętowych wg rys. technicznego na pokładach jednostki pasażerskiej,
  • Rury ze stali nierdzewnej oraz czarnej,
  • Montaż armatury,
  • Prefabrykacja rurociagów.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w prefabrykacji rur i montażu rurociągów ze stali nierdzewnej, stali czarnej, itd. na potrzeby instalacji okrętowych;
  • Znajomość rys. technicznego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Warunki pracy wg fińskiej umowy związkowej;
  • Pełne ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, wypadkowe w Finlandii;
  • Praca w systemie rotacyjnym 5-7 tyg. na 2 tyg.;
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą to 2500 – 2800 €;
  • Czas pracy do 60 godz. tyg.;
  • 28 dni płatnego urlopu;
  • Opłacone przeloty;
  • Opłacony transport na miejscu;
  • Opłacone zakwaterowanie wraz z mediami oraz internetem;
  • Opłacone ubranie i buty robocze;
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie;
  • Wyżywienie we własnym zakresie;
  • Czas trwania projektu: czas nieokreślony;
  • Start projektu: od zaraz.

Informujemy, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, że Kowalski Consulting Sp. z o.o. z siedzibą ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk, posiada w swoich zasobach Państwa dane osobowe. Dane te przetwarzane przez Grupę Kowalski wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Poznaj

Kowalski Consulting to firma polsko-fińska działająca na rynku od roku 2007, której misją jest świadczenie kompleksowych usług, z zakresu projektowania, tworzenia technologii, kwalifikacji dostawców oraz porównywania cen usług i materiałów, branżowej agencji rekrutacji techniczne dla przemysłu stoczniowego, offshore oraz konstrukcji stalowych. Łącząc doświadczenie swoich założycieli, partnerów, pracowników oraz dostawców, działalność firmy ewoluuje w kierunku pełnej obsługi projektów we wszystkich fazach, koncepcyjnej, analitycznej, projektowej, technologicznej oraz wykonawczej, biorąc odpowiedzialność za osiągnięty rezultat, jakość wykonania, terminowość i cenę końcową. Nasza wizja rozwoju zakłada wykorzystanie najlepszej wiedzy branżowej, zdobytej na rynku krajowym i międzynarodowym w trakcie realizacji naszych projektów, w celu dostarczenia naszemu klientowi najefektywniejszych i sprawdzonych rozwiązań branżowych.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz