Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Monter rusztowań podwykonawca

XERVON Polska Sp.z o.o.
Gdańsk
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
1036 dni temu

Ogłoszenie numer: 4866285, z dnia 2021-06-23

XERVON jest wiodącym dostawcą usług w zakresie rusztowań oraz izolacji przemysłowych dla przemysłu i budownictwa na rynku międzynarodowym w Polsce od 1996 roku.

Współpracujemy także z podwykonawcami.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • praca przy montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych
  • prace fizyczne

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • brak lęku wysokości

Oferujemy

  • stabilność pracy na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie całoroczne
  • niezbędne narzędzia i odzież roboczą
  • nadgodziny
  • udział w opłacanych przez pracodawcę kursach i szkoleniach