Monter rusztowań

Grupa MGN

Pomorskie

18 dni temu

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.montbau.pl

woj. pomorskie

Miejsce pracy: Belgia / Antwerpia

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem do montażu rusztowań na terenie Belgii

Wymagania
  • Doświadczenie przy montażach rusztowań
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
  • Certyfikat VCA
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Polską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Bezpłatne dojazdy do pracy
  • Trzynasta pensję
  • Stabilne wieloletnie zatrudnienie

Poznaj

Grupa MGN

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter