Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Monter urządzeń i maszyn produkcyjnych
Randstad Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz
82 dni temu

Poszukujesz dobrej pracy na 2 zmiany? Masz doświadczenie w pracy z elektronarzędziami? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Bydgoszcz
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, składki, podatek)
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 3500zł brutto miesięcznie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • lokalizacja: Park Przemysłowy
zadania
  • montaż urządzeń i maszyn dla przemysłu spożywczego
  • wiercenie dziur, skręcanie
  • składanie urządzeń zgodnie z wytyczonym rysunkiem technicznym
  • praca z urządzeniami drobnymi (kilka kg) i wielkimi (do 2 ton)

oczekujemy

  • doświadczenie w ślusarstwie, mechanice, montażu
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi, takich jak: szlifierka kątowa, wiertarka stołowa, suwmiarka (mile widziane)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.