Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Merchandiser Lubuskie
Mrechandiser w sieci Eurocash

Modus
lubuskie
praca stacjonarna
3982 dni temu

Realizacje powierzonych Nam przez Klientów zadań prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa, obejmuje cały Kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

Współpracujemy z największymi koncernami polskimi i międzynarodowymi.

W związku z rozwojem współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • praca nad ekspozycją w hurtowni Eurocash dla kilku klientów
  • wdrażanie standardów ekspozycyjnych
  • pilnowanie zapasów
  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
  • przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm - raporty

Praca od poniedziałku do piątku po ok 5,5h/dziennie (ok 110h miesięcznie).

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
  • rzetelność i odpowiedzialne podejścia do pracy
  • punktualność i komunikatywność
Oferujemy:
  • przeszkolenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wysokie zarobki