Zobacz więcej ofert pracy

Nauczyciel przedszkola

Niepubliczne Przedszkole
Gdańsk
4 000 - 4 800 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1049 dni temu

Ogłoszenie numer: 4797510, z dnia 2021-06-09

Przedszkole "Na Wzgórzu" działa od 2003 roku. Organizujemy edukację przedszkolną i językową dla dzieci w wieku 2,5-6 lat w 3 lub 4 kilkunastoosobowych grupach dzieci o zbliżonym wieku.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych zgodnych z podstawą programową i wypełnianie wszystkich obowiązków z tym związanych (m.in. prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowywanie pomocy dydaktycznych potrzebnych do prowadzenia zajęć itp.)
  • organizowanie uroczystości przedszkolnych
  • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
  • współpraca z rodzicami w procesie edukacji i wychowania
  • współpraca z pracownikami przedszkola
  • realizacja zadań przedszkola
  • dbanie o ład i porządek  w salach dydaktycznych

Wymagania

  • przygotowanie pedagogiczne , wykształcenie kierunkowe:  ukończone studia z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
  •  kultura osobista oraz pogodne i ciepłe usposobienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub posiadanie innych kwalifikacji

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godzin w tym 6 dydaktycznych)
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji od 4000 zł do 4800 zł
  • wyposażenie w niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy oraz pomoce dydaktyczne
  • pracę w miłej atmosferze