Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Przedszkolanka Sosnowiec
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Rodzinny Dom Handlowy Sp. z o. o.
Sosnowiec
3 500 - 4 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
624 dni temu

Ogłoszenie numer: 7329525, z dnia 2022-08-10

Pomysł utworzenia placówki zrodził się z pasji, wiedzy i świadomości, ale również z marzeń o stworzeniu miejsca, w którym dzieci mogą optymalnie rozwinąć swój potencjał, kreatywność, twórczą ekspresję, ciekawość, spontaniczność, naturalną radość oraz otwartość na innych ludzi i na świat.

Dzieci traktujemy jako naszego partnera we wczesnej edukacji i w procesie wychowania. Wiemy, że każde Dziecko jest inne, jest niepowtarzalną indywidualnością, posiada predyspozycje i ukryte talenty. Chcemy pomagać w rozpoznawaniu i rozwijaniu tych twórczych zdolności. Mamy świadomość, jak ważną dziecięcą potrzebą jest poczucie wyjątkowości i tego, że my dorośli: rodzice i nauczyciele wierzymy w Dziecko i widzimy w nim odrębną istotę. Dlatego też rozwijamy w dzieciach świadomość siebie i swojego potencjału, a także wspieramy dzieci w stawaniu się dojrzałymi, niezależnymi, mądrymi ludźmi.

Zachęcamy do współpracy drodzy Rodzice, chcemy Was wspierać we wcale nie tak łatwym procesie wychowania własnego Dziecka. Będziemy odpowiadać na pytania, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz na bieżąco pomagać w rozwiązywaniu pojawiających się trudności. Wiemy, że przedszkole to ważny etap w życiu każdego dziecka, dlatego też u nas spotkacie się Państwo z życzliwą, miłą atmosferą, ciepłym przyjęciem i troską, którą otaczamy każdego maluszka.

Wiedząc, jak szybko nasze Dzieci się rozwijają, staramy się dotrzymać im kroku, dlatego wspieramy naszych Nauczycieli w ich rozwoju osobistym i zawodowym a także w podnoszeniu ich kwalifikacji.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Szukamy osoby pogodnej, zaangażowanej i czerpiącej radość z pracy z dziećmi.

Wymagania

  • wykształcenia pedagogicznego - edukacja przedszkolna,
  • doświadczenia w pracy z dziećmi.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na pełen etat (6,5h)
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym, ambitnym zespole,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • pakiet opieki LuxMed i kartę Multisport,
  • bogate zaplecze pomocy dydaktycznych.