Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Negocjator Umów Inwestycyjnych / Pracownik ds. Procesów i Projektów Inwestycyjnych
HSG Sun
Zachodniopomorskie
specjalista (mid)
60 dni temu

Ogłoszenie numer: 5106117, z dnia 2021-07-28

HSG Sun – to prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki, działająca na ternie całego kraju.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Nr Ref.: NU 07/21

Opis stanowiska

  • Negocjowanie umów pod inwestycje związane z Odnawialnymi Źródłami Energii (zabezpieczenie terenów pod inwestycje)
  • Pozyskiwanie terenów pod inwestycje współtowarzyszące (umowa dzierżawy, służebności, porozumienia i inne)
  • Samodzielne budowanie bazy Klientów
  • Nawiązywanie i utrzymanie relacji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektów
  • Praca w terenie

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny!
  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy, Specjalista ds. pozyskiwania gruntów lub pokrewne sprzedażowe
  • Dobra orientacja w terenie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy własnej
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w sektorze energii odnawialnej oraz branży fotowoltaicznej

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy – sam decydujesz ile i kiedy pracujesz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Dogodną dla kandydata formę współpracy
  • Szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zadań (w tym pomoc: techniczna, prawna, negocjacyjna)
  • Wsparcie biura w umawianiu spotkań w postaci Leadów

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.