Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Office Coordinator

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Gdańsk

139 dni temu

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Organizacja podróży służbowych
  • Koordynowanie usług biurowych i administracyjnych (np. koordynacja poczty, zarządzanie recepcją, nadzór nad naprawami itp. )
  • Pomoc w organizacji imprez i wydarzeń firmowych
  • Współpraca z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi
  • Zamawianie artykułów biurowych
  • Wsparcie Managera w codziennych obowiązkach
Dlaczego Ty?
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - warunek konieczny
  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) nie sprawia Ci trudności
  • Posiadasz „Can do” attitude i silną motywację do samodoskonalenia :)
  • Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista
  • Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną
  • Łatwo nawiązujesz kontakty oraz budujesz relacje
Dlaczego z nami?
  • Zdobywasz doświadczenie w prestiżowej międzynarodowej firmie
  • Doświadczasz współpracy w wielokulturowych zespołach
  • Pracujesz w zespole energicznych, zaangażowanych ludzi
  • Pomagamy Ci rozwijać Twoje umiejętności poprzez organizowane szkolenia i realizowane projektyOtrzymujesz realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Zapewniamy Ci stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:

„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:

„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik biura
Kierownik biura, często zwany z języka angielskiego office manager jest osobą obecną w niemal każdej firmie lub instytucji, bez względu na rodzaj prowadzonej przez nie działalności. Jak sugeruje sama nazwa stanowiska, kierownik zarządza funkcjonowaniem biura firmy lub jej oddziału, do jego obowiązków należą prace administracyjne, związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji, etc., oraz koordynowanie i nadzorowanie prac ...
Praca Kierownik biura