Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn poligraficznych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Wymagamy: Umiejętności techniczne, Chęć do poszerzania wiedzy, umiejętności i rozwijania się, Doświadczenie w pracy na maszynach introligatorskich - mile widziane, Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, Zaangażowanie i sumienność.
  • Specjalista ds. Konstrukcji Opakowań

    specjalista (mid)  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Główne obowiązki: Zarządzanie plikami technicznymi / konstrukcjami opakowań, Przygotowywanie plików konstrukcyjnych, Projektowanie wykrojników, Tworzenie konstrukcji opakowań na potrzeby naszych klientów, Współpraca z grafikami i technologami firmy, Wycinanie na ploterze próbnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator CtP

Drukarnia MISIURO
Gdańsk
praca stacjonarna
3372 dni temu

Ogłoszenie numer: 644382, z dnia 2015-03-23

Od ponad 26 lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości usługi poligraficzne w zakresie druku materiałów reklamowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w dziale przygotowalni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • obsługa komputerowego systemu montażu publikacji poligraficznych oraz naświetlania form drukowych,
  • montaż (impozycja), weryfikacja i przygotowanie do druku publikacji poligraficznych,
  • obsługa cyfrowego systemu naświetlania form drukowych CtP (naświetlarka, wywoływarka),
  • obsługa cyfrowego systemu wydruków próbnych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • mile widziana znajomość oprogramowania do obróbki grafiki komputerowej.

Oferujemy

  • pracę na pełny etap w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym.