Operator frezarki CNC - Frezer CNC

M2z Jarosław Moskalski Tomasz Zgajewski Sp. j.

Będzin

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4584435, z dnia 2021-05-04

Specjalnością firmy jest wykonywanie usług w zakresie precyzyjnej obróbki skrawaniem. Głównym celem firmy jest wykonywanie elementów o wysokim standardzie jakościowym. Wysoka jakość wykonania oparta jest na długoletnim doświadczeniu w branży oraz nowoczesnym parku maszynowym.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisku

Miejsce pracy: śląskie / Będzin

Opis stanowiska

  • operatora frezarki CNC ze sterowaniem SINUMERIK lub WINMAX (hurco)

Wymagania

  • doświadczenie
  • znajomość rysunku technicznego
  • sumienność, zorganizowanie, zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki
  • premię od pierwszego dnia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • bardzo dobre warunki pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

M2Z JAROSŁAW MOSKALSKI TOMASZ ZGAJEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC