Operator koparko-ładowarki

COMTEK SYSTEMS

Osielsko

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 3595332, z dnia 2020-08-28

Firma Comtek Systems z siedzibą w Osielsku (woj. kujawsko-pomorskie) zajmująca się wykonawstwem w branży elektrycznej i teletechnicznej oraz budową instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski w związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Osielsko

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • obsługę koparko-ładowarki JCB 4CX, 3CX,
  • dbałość o maszynę polegającą na prawidłowym użytkowaniu i podstawowym serwisie dziennym pozwalającym na bezawaryjne jej użytkowanie.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnienia na koparki,
  • podstawowa znajomość budowy maszyny,
  • umiejętność rozwiązywania podstawowych problemów technicznych związanych z charakterem pracy koparko-ładowarki,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B + E,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • rozwój zawodowy,
  • pracę w miłej atmosferze.
Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Praca Operator Sprzętu Budowlanego