Operator Linii Produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Banino

6 dni temu

Banino

Posiadasz umiejętności techniczne? Chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Zacznij pracę jako operator linii produkcyjnej.

Sprawdź SUPER ofertę pracy i aplikuj już dziś!

Praca w Baninie k. Gdańska.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków: Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy - ok. 500 zł brutto / miesięcznie
  • pracę w weekendy i zmiany nocne płatną 100%
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci,
  • prezenty na święta i inne okazje (lody, kosmetyki, herbaty itd.)
  • sklepik zakładowy (teraz online z darmową dostawą na terenie całej Polski): do 70% taniej na produkty m.in.  Lipton, Magnum, Carte D’or, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Knorr, Lipton itd.
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • grupowe ubezpieczenie na życie

zadania

  • obsług zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • raportowanie i wypełnianie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej
  • dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej, w systemie 4- brygadowym
  • predyspozycji do zarządzania zespołem
  • podstawowej znajomości obsługi komputera ( pakiet Office)
  • badań do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny