Operator maszyn budowlanych i drogowych

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża

387 dni temu

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi S61 w okolicach Łomży,

poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych osób na stanowisko:

 

Operator maszyn budowlanych i drogowych
Miejsce pracy: Łomża
ZADANIA:
 • obsługa maszyn i sprzętu budowlanego (koparki, koparko-ładowarki, spycharki, walca);
 • dbanie o stan techniczny pojazdu oraz o terminowość dostaw;
 • konserwacja i dbałość o powierzony sprzęt;
 • praca przy trasie S61.
WYMAGANIA:
 • uprawnienia do obsługi koparki i/lub koparko-ładowarki, i/lub spycharki, i/lub walca;
 • udokumentowane doświadczenie w obsłudze koparek/koparko-ładowarek/spycharek/walców różnego typu na dużych projektach z zakresu infrastruktury drogowej;
 • prawo jazdy kat. C/C+E;
 • karta kierowcy;
 • badanie psychotechniczne;
 • znajomość i przestrzeganie zasad BHP;
 • wysoki poziom dyscypliny i odpowiedzialności;
 • gotowość do pracy zmianowej.
OFERUJEMY:
 • umowę o pracę;
 • pracę w firmie międzynarodowej na dużym projekcie drogowym.

 

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

 

Poznaj

POLAQUA Sp. z o.o.

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
 

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E 
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E