Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn CNC

PBA Doradztwo Personalne

Przemyśl

90 dni temu

Dla firmy produkcyjnej – lidera w swojej branży, zajmującej się produkcją urządzeń mechanicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: PCNC/2018/06
Miejsce pracy: Przemyśl
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn CNC (tokarki, centra numeryczne)
  • Kontrola wymiarowa produkowanych detali
  • Wykonywanie niezbędnych korekcji
  • Przezbrajanie maszyn

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego min. zawodowego
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności myślenia przestrzennego
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Dobrej organizacji pracy własnej
Nasz Klient oferuje:
  • Udział w szkoleniach zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie oraz nagrody motywacyjne
  • Realny wpływ na pracę działu planowania oraz realizację własnych pomysłów
  • Poczucie pewności i możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w miłym i otwartym zespole
Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia.

Więcej informacji: Polityka prywatności

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (56)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (972)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2124)
Radom (175)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (65)