Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Młyna

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Gdynia

811 dni temu

CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie. CEMEX Polska należy do czołówki krajowych producentów cementu, betonu i kruszyw oraz do grona liderów zrównoważonego rozwoju. W naszych licznych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym  w Warszawie zatrudniamy blisko 1200 osób.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:
  • dozorowanie i uruchamianie podstawowych urządzeń technologicznych (młyny, silosy klinkieru, gipsu, popiołów i żelaza, przenośniki podających surowce do młynów wraz z wagami i zasypy młynów, silosy cementu, sprężarki niskiego i wysokiego ciśnienia, linii transportu surowca z wagonów i składu do silosów)
  • wykonywanie pomiarów zapasów cementów i surowców
  • przeprowadzanie drobnych regulacji i napraw nadzorowanych urządzeń w ramach posiadanych uprawnień
  • obsługa kruszarki form gipsowych
  • kontrola ilościowa i jakościowa surowców produktu
  • pobieranie próbek surowców i cementu do analiz laboratoryjnych oraz wykonywanie pomiarów powierzchni właściwej cementu w laboratorium
  • informowanie przełożonego lub osoby wyznaczonej przez pracodawcę o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu urządzeń lub procesów
  • prace porządkowe terenu zakładu w razie konieczności
  • przestrzeganie wymagań, instrukcji, wewnętrznych przepisów oraz regulacji
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane energetyczne)
  • uprawnienia elektryczne SEP do pracy z urządzeniami 15kv i powyżej
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu pracy
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną
  • możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

W naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności. Zatrudniamy kandydatów najlepiej spełniających wymagania na danym stanowisku, bez względu na stopień sprawności, wiek, płeć, pochodzenie lub inne cechy podmiotowe.

Poznaj CEMEX
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., Ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)”. Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę.”

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)