Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator / Spawacz

Katcon Polska Sp. z o.o.

Błonie k / Warszawy

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2629705, z dnia 2019-09-09

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji. Aktualnie, do naszego zakładu w Błoniu koło Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator / Spawacz

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie k / Warszawy

 

Opis stanowiska

Osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie spawanie ręczne oraz obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami, bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

 

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień spawalniczych TIG i/lub MAG,

  • Doświadczenie w spawaniu blach i rur ze stali nierdzewnej,

  • Doświadczenie w pracy zespołowej,

  • Dokładność i rzetelność,

  • Komunikatywność, odpowiedzialność,

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie atutem.

Oferujemy

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy również bezpłatny transport z kierunków Sochaczew, Wyszogród i Łowicz, prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, premię frekwencyjną, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn 
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn