Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Urządzeń Oczyszczalni Ścieków

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Rybnik

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 3396706, z dnia 2020-06-05

44-210 Rybnik, ul. Pod Lasem 62, zatrudni pracownika na stanowisko robotnicze:

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

  • wykonywanie czynności eksploatacyjno-konserwatorskich zgodnie z instrukcją obsługi obiektu,
  • przeprowadzanie remontów urządzeń mechanicznych i elektrycznych obsługiwanych obiektów,
  • kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych na poszczególnych etapach oczyszczania ścieków;
  • kontrolowanie i koordynowanie prawidłowego działania maszyn i  urządzeń oczyszczalni.

Wymagania

  • min. wykształcenie zawodowe o kierunku mechaniczno - energetycznym i/lub elektrycznym,

  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych, energetycznych i elektrycznych – mile widziane,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( tzw. ruch ciągły),

  • systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn