Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Wózka Widłowego

VGL Group

Gdańsk

10 dni temu

Obecnie w związku z rozwojem Firmy poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Główne zadania:
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Sortowanie, etykietowanie towaru,
  • Kompletacja towaru wg. zamówień,
  • Drobne prace porządkowe.
Jeżeli jesteś osobą:
  • Zaangażowaną i chętną do pracy,
  • Dyspozycyjną do pracy dwuzmianowej,
  • Skrupulatną, dokładną, punktualną,
  • Posiadasz uprawnienia i doświadczenie w pracy na wózkach widłowych.

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (dodatkowo możliwość zdobycia premii uznaniowej),
  • Pakiet świadczeń dodatkowych prawie w całości opłacany przez firmę (karta multisport, pakiet medyczny),
  • Miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz List Motywacyjny za pomocą przycisku:

  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Brak kontaktu w ciągu 30 dni od przesłania dokumentów oznacza niezakwalifikowanie złożonej aplikacji do procesu rekrutacyjnego.
  • W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr133, poz. 883).

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest VGL Group.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (689)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (870)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1791)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)