Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun Klienta

Euro Bank S.A.

Częstochowa, Bytom, Katowice

102 dni temu

Opis stanowiska:
  • sprzedaż produktów bankowych w tym kredytów hipotecznych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku
  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania  z umówionymi klientami poza oddziałem)
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży kredytu hipotecznego
  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia
  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Doradca Klienta (bankowość) Praca Doradca Klienta (bankowość)