Teraz rekrutuje

mBank S.A.

36 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Finanse / Bankowość

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "mBank S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy mBank S.A.:
Ewee

Dla mnei to praca zdecydowanie na stałe, pracuję w mbanku od 4 lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przede wszystkim trzeba powiedzieć o wspaniałej kolezeńskiej atmosferze, ludzie to wielka zaleta tej firmy, bo są bardzo wspierający i wcale nie czuć, że np. załatwiasz jakąś sprawę z kimś wyższym pozycją itp. Dzięki temu można przychodzić do pracy z prawdziwą przyjemnością, jest dużo śmiechu żartów, naprawdę luźna fajna atmosfera:) Poza tym warunki pracy -dla mnie ok, o podwyżkę trzeba wywalczyć, ale jeśli jesteś kompetentny i robisz to co do ciebie należy, tzn. masz podstawy, żeby o nią prosić to ją dostaniesz. Przyjemne dodatki typu multisport, prywatna opieka medyczna. Z mojego doświadczenia to rzetelny pracodawca i poleciłabym go kazdemu.

36

aktualnych ofert pracy

mBank S.A.

Senatorska 18

00-950 Warszawa