Optometrysta / Refrakcjonista

BELLEVUE POLSKA Sp. z o.o.

Gdynia - CH Riviera, Rumia

2 godz. temu

 

Sieć salonów optycznych

LYNX OPTIQUE

poszukuje osoby na stanowisko:

 

Optometrysta / Refrakcjonista
Miejsce pracy: Gdynia - CH Riviera, Rumia

Lynx Optique jest siecią salonów optycznych, istniejących w Polsce od prawie 20 lat! Marka narodziła się w 1968 we Francji i w rodzimym kraju istnieje do dziś. Dlatego Lynx Optique ceni sobie tradycję i cechuje się ogromnym doświadczeniem w branży optycznej. Firma współpracuje z najbardziej renomowanymi producentami soczewek korekcyjnych i kontaktowych oraz liderami wśród światowych marek opraw.

 

Dążąc do najnowszych rozwiązań technologicznych, Lynx Optique gwarantuje swoim pracownikom najnowszą aparaturę do wykonywania pomiarów dzięki czemu jest liderem na rynku w Polsce. Dbając o ciągłe podnoszenie kompetencji swoich pracowników i satysfakcję klienta, firma Lynx Optique zapewnia szeroką gamę szkoleń, dzięki czemu osoby nieposiadające doświadczenia w branży, również mogą dołączyć do zespołu. Sieć salonów pozostaje kameralna, dzięki czemu atmosfera pracy jest przyjazna i rodzinna.

 

Dołącz do nas!

 

 

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie
  • Wysoki poziom kultury osobistej
Oferujemy:
  • Doskonale wyposażony gabinet okulistyczny
  • Interesującą pracę w sympatycznym zespole
  • Stałą pensję + premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • Najnowszej klasy sprzęt optyczny do wykonywania pomiarów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji

za pomocą przycisku

 

 APLIKUJ TERAZ 


 

lub poprzez naszą stronę internetową

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Poznaj

BELLEVUE POLSKA Sp. z o.o.

WWW.LYNX-OPTIQUE.PL

Poznaj stanowisko: Optometrysta 
Optometrysta to osoba zajmująca się korygowaniem wad wzrokowych pacjentów. Pierwszym zadaniem wykonywanym przez osobę zatrudnianą w tym charakterze w stosunku do pacjenta jest dogłębna analiza stanu organu wzrokowego pacjenta i interpretacja pozyskanych informacji przeprowadzana w oparciu o posiadane przez optometrystę wiedzę i doświadczenie. W razie stwierdzenia podstawowych zaburzeń w funkcjonowaniu zmysłu widzenia – ...
Praca Optometrysta