Praca.pl Praca łódzkie Czarnocin Pomoc Domowa Czarnocin
Osoba do pomocy przy sprawowaniu opieki nad dziećmi i w pracach gospodarczych

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Czarnocin
praca stacjonarna
za 2 dni wygasa14 dni temu
Miejsce pracy: Czarnocin
Numer: StPr/24/0722
OBOWIĄZKI:
praca z asystentem rodziny organizowanie codziennych zajęć stosownie do wieku dziecka wyrównywanie deficytów rozwojowych dzieci przygotowywanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie niekaralność

Miejsce pracy:

Czarnocin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dmowskiego 27, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Pośrednik pracy
446470470

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim