Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pakowacz

Prymat sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

62 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Pakowacz
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków:
  • konfekcjonowanie przypraw i mieszanek przyprawowych,
  • bieżąca kontrola jakości wyrobu gotowego,
  • znakowanie etykiet.
Oczekiwania:
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (LINK), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat."

Poznaj

Grupa Prymat

Dlaczego warto?

Grupa Prymat to jeden z wiodących producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej, a także producent przetworów owocowo-warzywnych. Grupa Prymat posiada szerokie kompetencje w produkcji suchej, mokrej oraz przetwórstwie warzywnym. Wyróżnia nas bogata oferta skierowana do rynku detalicznego, branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), a także przemysłu. Dostarczamy procdukty do wszystkich kluczowych sieci zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Grupa Prymat jest właścicielem m.in. takich polskich marek jak Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne, Asta i Prymat GastroLine, jak i jednego z największych serwisów kulinarnych – www. DoradcaSmaku.pl

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie zgłoszenia
KrokAnaliza aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna

Poznaj stanowisko: Pakowacz

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Pakowacz Praca Pakowacz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (62)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)