Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Partner SpaceGUARD

FUSION
Katowice
praca stacjonarna
5857 dni temu

Ogłoszenie numer: 44529, z dnia 2008-06-03

FUSION

Jesteśmy prężnie rozwijającym się dystrybutorem urządzeń do zarządzania flotą pojazdów w firmie (systemy lokalizacji pojazdów) SpaceGUARD.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: PH02/praca/08

Opis stanowiska

Firma FUSION poszukuje kandydatów gotowych do otwarcia własnej działalności gospodarczej i prowadzenia własnej firmy w zakresie sprzedaży produktów SpaceGUARD.

Wymagania

- minimalne wykształcenie: średnie; - minimum roczne doświadczenie w sprzedaży dla sektora B2B; - komunikatywność; - wysoka kultura osobista; - prawo jazdy kat.B; - bardzo dobra organizacja pracy; - własna działalność gospodarcza; - własny samochód (w okresie próbnym); - umiejętność prowadzenia negocjacji;

Oferujemy

- wsparcie marketingowe; - laptop - bardzo atrakcyjne warunki dla Partnera; - możliwość rozwoju firmy w naszych strukturach; - wynagrodzenie powyżej 100 000 PLN rocznie przy realizacji celów; - budżet na paliwo i telefon.