Piecowy Nagrzewacz

HUTA BANKOWA Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

131 dni temu

Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego 24
Zadania:
  • Praca przy obsłudze pieca. Nadzór o kontrola procesu nagrzewu wyrobów.
Wymagania:
  • Wykształcenie : minimum zawodowe o profilu mechanik, energetyk
  • Posiadanie aktualnych uprawnień G-2 E i G-3 E
  • Uprawnienia na wózek widłowy IIWJO
  • Doświadczenie min. 1 rok pracy w zakładzie przemysłowym
Forma zatrudnienia:
  • Umowa o pracę
System pracy:
  • Praca w systemie równoważnym (okres rozliczeniowy 1 miesiąc)
Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn